Generatory ozonu samochodowe, ozonator do klimatyzacji samochodowej 

Generatory ozonu samochodowe, ozonator do klimatyzacji samochodowej

Ozonowanie w aucie ma na celu zmniejszenie lub wyeliminowanie ilość bakterii chorobotwórczych oraz zarodników grzybów które znajdują się w naszym pojeździe ze względu na sprzyjające im warunki. Ozonowanie kabin pojazdów oraz układów przewietrzania samochodu należy dezynfekować jak najczęściej, zaleca się to robić co 60 dni lub co 30 w sezonie letnim ze względu na ciągłe stosowanie klimatyzacji.

DS 7 lub DS 14 (w pozycji na 7g/h) DS 7 jest najsłabszym generatorem z rodziny DS. który nadaje się do ozonowania kabin pojazdów. W tym celu umieszczamy generator w kabinie w takim miejscu aby wlot nie był niczym zasłonięte oraz wylot miał co najmniej 30cm do przeszkody. Uruchomić pojazd /włączyć klimatyzacje na minimalną temperaturę/ nadmuch na 60% mocy /obieg zamknięty/ nadmuch na szybę. Ustawić czas na urządzeniu na 30min/włączyć generator/opuścić kabinę i zamknąć szczelnie pojazd.

Po zabiegu otworzyć drzwi pojazdu i wietrzyć przez minimum 10min. DS 14 lub DS 32 w pozycji 14g/h ozonować przez 20min. Pojazdy można ozonować również metodą z generatorem ozonu na zewnątrz poprzez rurę elastyczną. Takie rozwiązanie umożliwiają generatory ozonu oznaczone literką "R" w nazwie.

Generatory ozonu samochodowe, ozonator do klimatyzacji samochodowej Jest 7 produktów.
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów