Informacja

Promocje

 • Ozonator w walce z koronawirusem. Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych!

  Ozonator w walce z koronawirusem. Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych!

  Mimo rosnącej liczby osób zaszczepionych i ozdrowieńców jest za wcześnie, by ogłaszać definitywny koniec pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. Choć epidemia kiedyś się skończy, poczucie zagrożenia pozostanie z nami jeszcze długo, podobnie jak świadomość tego, jak istotna jest dezynfekcja. Chcąc chronić siebie i bliskich, warto regularnie ozonować wnętrza domów, mieszkań, ale także magazynów, biur czy pokoi hotelowych. Jak skutecznie chronić się przed wirusami, wykorzystując domowy generator ozonu? Zobacz!

  Jak ozonowanie pomieszczeń pomaga walczyć z wirusem?

  Wzrost zainteresowania ozonowaniem pomieszczeń w dobie pandemii COVID-19 sprawił, że coraz większa liczba osób jest świadoma tego, jak skutecznym środkiem dezynfekującym jest ozon. Ta trójcząsteczkowa odmiana tlenu, oprócz tego, że pozwala rozprawić się z chorobotwórczymi drobnoustrojami w najbliższym otoczeniu, stanowi również efektywne wsparcie w walce z uciążliwymi zapachami, zagrzybieniem, skutkami pożarów czy zalań. Ozonowanie pokoi hotelowych, przedszkoli, autobusów czy odgrzybianie klimatyzacji samochodowej to zaledwie niektóre z wielu przykładów zastosowań gazu, który w odpowiednim stężeniu i rozpylany przy zachowaniu środków ostrożności – jest bezpieczny dla ludzi i zwierząt.

  Dezynfekcja ozonem po przebytej kwarantannie

  Jeśli Ty lub ktoś z Twoich najbliższych odbywaliście kwarantannę po kontakcie z osobą zakażoną, dezynfekcja powierzchni z zastosowaniem maszyn do ozonowania będzie doskonałym sposobem na przywrócenie mieszkania do użytku po okresie izolacji. Domowy generator ozonu zneutralizuje wszelkie drobnoustroje, będące potencjalnym siedliskiem groźnych chorób – nie tylko COVID-19. Co istotne, po wykonaniu ozonowania i wywietrzaniu pomieszczeń, można w pełni bezpiecznie z nich korzystać.

  Jak wybrać generator ozonu?

  Odpowiedzią na zwiększone zainteresowanie dezynfekcją O3 jest nasza bogata oferta. Jako producent proponujemy domowe, samochodowe i przemysłowe wytwornice ozonu. Aby mieć pewność, że ozonator będzie odpowiedni dla Twojego domu lub biura, zwróć uwagę na takie parametry jak:

  • wydajność ozonowania (ilość ozonu produkowana w określonym czasie),
  • moc wytwornicy i zużycie energii elektrycznej,
  • zastosowanie – na rynku dostępne są maszyny do ozonowania pomieszczeń, samochodu osobowego i autobusów, wody pitnej, owoców i żywności, a nawet ścieków,
  • powierzchnię mieszkania,
  • dodatkowe możliwości, np. nawilżanie powietrza, usuwanie przykrych zapachów.

  Zaufaj ekspertom – wybierz ozonator od Blue Planet!

  Regularnie wykonywana dezynfekcja pozwala całkowicie zneutralizować znajdujące się w powietrzu oraz na różnych powierzchniach bakterie, grzyby czy wirusy, podobnie jak roztocza i inne niebezpieczne patogeny. Domowy ozonator zmniejsza ryzyko zakażenia, na nowo przywracając pomieszczeniom świeżość oraz przyjemny zapach. Jeśli chcesz zapewnić sobie oraz swoim bliskim komfort przebywania w środowisku wolnym od chorobotwórczych drobnoustrojów, sprawdź ofertę Blue Planet. Jako producent ozonatorów do domu i dla przemysłu, zapewniamy pełne wsparcie oraz pomoc w wyborze maszyny do ozonowania. Zaufaj profesjonalistom – zapoznaj się z propozycjami lub skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady.