Informacja

Promocje

Ozonowanie pojazdów

Odświeżanie i dezynfekcja pojazdu, klimatyzacji przy pomocy Ozonowania gwarantuje neutralizację nieprzyjemnych zapachów  m.in. dymu tytoniowego, alergenów, grzybów, zarodników i pleśni.

Oczyszczona za pomocą Ozonu klimatyzacja jest wolna od wszelkiego rodzaju alergenów, pleśni, grzybów i innych drobnoustrojów. W nieoczyszczonej klimatyzacji i wnętrzu pojazdu potrafią zalegać różnego rodzaju drobnoustroje, które powodują u kierowcy spadek koncentracji i złe samopoczucie. Ozon wnika głęboko do wnętrza tapicerowanych siedzeń i kanap, czyści i odkaża kanały wentylacyjne i klimatyzację samochodu

Zakres prac, które wykonuje firma Blue Planet:

  • ozonowanie samochodów u klientów indywidualnych
  • ozonowanie samochodów służbowych
  • ozonowanie taksówek
  • ozonowanie samochodów chłodniczych (chłodnie)
  • ozonowanie autobusów
  • ozonowanie przyczep kempingowych
  • ozonowanie camperów
  • ozonowanie jachtów
  • usługi ozonowania w autokarach
  • usługi ozonowania w pojazdach komunikacji miejskiej (transport publiczny)

Cennik ozonowania pojazdów

Ozonowanie samochodu osobowego40 - 60
Ozonowanie kabiny samochodu ciężarowego50 - 80
Ozonowanie busa osobowego60 - 80
Ozonowanie przestrzeni ładunkowej busa60 – 80
Ozonowanie naczepy samochodu ciężarowego100
Ozonowanie kanałów wentylacyjnych40 – 80
Ozonowanie owoców, warzyw na naczepiedo uzgodnienia  (zależne od rodzaju i czasu)
Ozonowanie innych ładunkówdo uzgodnienia

Do cen należy doliczyć koszt dojazdu 1zł/km od Wolsztyna

Ozonator do autobusu

W miejscach, w których na niewielkiej przestrzeni spotyka się wiele osób skuteczne czyszczenie i dezynfekcja powierzchni odgrywają kluczową rolę. Dotyczy to także autobusów - pasażerom komunikacji publicznej nieustannie towarzyszą nieprzyjemne zapachy, które negatywnie wpływają na samopoczucie.

Każdego dnia tysiące osób dotyka foteli, szyb i uchwytów. Niektóre z nich mogą być nosicielami różnych wirusów, które rozprzestrzeniają w swoim otoczeniu. Z tego powodu najlepszym rozwiązaniem problemu namnażania się takich drobnoustrojów oraz powstawania nieprzyjemnych zapachów jest usługa dezynfekcji pojazdu, którą wykonujemy z wykorzystaniem specjalnego ozonatora do autobusu.

Ozon, jako cząsteczka trójatomowego tlenu dąży do utlenienia, przez co sterylizuje wszystko, bez potrzeby używania środków chemicznych. Specjalne ozonatory o dużej wydajności pozwalają przeprowadzić skuteczną dezynfekcję powierzchni, szybko i przy stosunkowo niskim koszcie.