Informacja

Miernik ozonu w wodzie Q46H/64

Nowy produkt

Monitory Q46H / 64 wykorzystują membranowy czujnik polarograficzny do dokładnego pomiaru ozonu w wodzie. Czujnik działa podobnie jak bateria, generując prąd, który jest liniowo proporcjonalny do stężenia dwutlenku chloru w roztworze. Membrana przepuszczalna dla ozonu izoluje czujnik od mierzonej próbki i zapewnia, że pomiar jest wolny od zakłóceń.

Więcej szczegółów

20 295,00 zł brutto

16 500,00 zł netto

 • STABILIZACJA CZUJNIKA
  Czujniki Ozonu wymagają od 2 do 4 godzin czasu stabilizacji przy pierwszej instalacji lub po wymianie membrany. ATI oferuje "polaryzator" zasilany bateryjnie, który może być użyty do stabilizacji zapasowego czujnika, dzięki czemu jest gotowy do pracy w ciągu kilku minut instalacji. Polaryzatory po prostu podłączają się do złącza czujnika i nie wymagają żadnych regulacji.
  OPCJE CZUJNIKÓW
  Czujniki rozpuszczonego ozonu wymagają stałego przepływu próbki przez membranę na końcu zespołu czujnikowego. ATI oferuje szereg opcji dla komórek przepływowych, w tym standardowy system przelewowy ze stałą głowicą, szczelną komórkę przepływową dla ciśnień do 50 PSI i małą objętość komory przepływowej, w której ważny jest niski przepływ próbki. Trójnik przepływu 1 ½ "jest również dostępny do zastosowań w linii z niezawodnymi warunkami stałego przepływu i ciśnienia. Dla uproszczenia instalacji dostępne są kompletne zespoły sterowania przepływem.

  CECHY PRODUKTU
  Opcja wprowadzania pH
  Umożliwia monitorowanie pomiaru ozonu i pH. Jedno wyjście analogowe może być przypisane do pomiaru pH, umożliwiając zdalny monitoring i rejestrację obu zmiennych.


  Elastyczność
  Programowalne opcje zakresu od 0-200 PPB do 0-200 PPM zapewniają maksymalną elastyczność aplikacji.
  Opcje zasilania AC lub DC
  Opcje zasilania obejmują uniwersalny 100-240 VAC lub 12-24 VDC.

  Opcje wyjścia analogowego
  Dwa izolowane wyjścia 4-20 mA są standardem, z opcją dla trzeciego wyjścia w razie potrzeby.
  Wyjście PID
  Standardowa funkcja sterowania PID przypisywana do jednego wyjścia analogowego.
  Komunikacja cyfrowa
  Dostępne dla Profibus-DP, Modbus-RTU lub Ethernet-IP.
  Przekaźniki
  Trzy przekaźniki SPDT są standardem, z funkcjami przekaźnikowymi programowalnymi do sygnalizacji alarmu, sterowania lub awarii. Trzy dodatkowe przekaźniki małej mocy dostępne jako opcja.
  Elastyczny montaż
  Obudowa NEMA 4X (IP-66) nadaje się do montażu na ścianie, w rurze lub na panelu.
  Czytelny wyświetlacz
  Podświetlany duży wyświetlacz LCD zapewnia wyraźną widoczność w każdych warunkach oświetleniowych. Przewijanie drugiej linii na wyświetlaczu zapewnia dodatkowe informacje i podpowiedzi dotyczące programowania.

  Sposób i koszt dostawy: Dostawa do klienta firmą kurierską DPD gratis. Dostawa w ciągu 4-6 tyg.