Informacja

Nowy Miernik ozonu OCT-3 PRO 0-20ppm 1000ppm Zobacz większe

Miernik ozonu OCT-3 PRO 0-20ppm 1000ppm

Nowy produkt

Polski miernik ozonu OCT-3 PRO 0-20ppm
OCT-3 PRO służy do ocenie stężenia ozonu (O3) wewnątrz pomieszczeń, a więc pozwala sprawdzić, czy poziom jest już odpowiednio niski. Należy pamiętać, że nie da się ocenić stężenia ozonu po zapachu – charakterystyczny zapach może znajdować się w pomieszczeniu nawet do 3 dni! Nie świadczy to jednak o obecności ozonu. Z drugiej strony jednak udostępnienie pomieszczenia, w którym nadal pozostaje zbyt wiele ozonu jest niebezpieczne dla osób w nim przebywających. Dlatego też po każdym ozonowaniu, warto upewnić się, czy osiągnięto już bezpieczne stężenie ozonu. Do tego typu pomiarów przeznaczona jest sonda do pomiaru stężeń 0-20 ppm. Tester wskazuje, czy dana wartość znajduje się w normie (NDS), czy też norma została przekroczona.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

3 146,00 zł brutto

2 557,72 zł netto

 • Jeśli chcesz ocenić wydajność swoich generatorów ozonu, użyj sondy do pomiaru wysokich stężeń 10 – 1000 ppm. Jest to niezwykle przydatne szczególnie, kiedy ozonowanie wykonywane jest regularnie, a chcemy mieć pewność, że nasz generator nadal jest wystarczająco wydajny, by wytworzyć stężenie do skutecznej dezynfekcji.
  Urządzenie przeznaczone jest do oceny stężenia ozonu (O3) wewnątrz pomieszczeń. W zależności od zastosowanej sondy pomiarowej można mierzyć stężenia ozonu w szerokim zakresie. Pozwala to na wykorzystanie urządzenia do kontroli stężenia po zabiegu ozonowania albo np. porównania wydajności generatorów ozonu.
  Dla zestawu OCT-3 w wersji PRO istnieje możliwość rozszerzenia możliwości urządzenia poprzez współpracę z dedykowaną aplikacją, która pozwala na zdalny odczyt parametrów pomiaru. Po ukończeniu pomiaru można sporządzić raport zawierający oprócz wyników pomiarów także dane firmy, informacje o ozonowanym obiekcie.
  Aplikacja pozwala przeglądać raporty z pomiarów wygenerowane za pomocą aplikacji. Raporty są zapisywane w formacie PDF. Raport zawiera określoną liczbę punktów pomiarowych, a także wykres oraz statystykę osiąganych wartości.

  Zasilanie: wbudowany akumulator Li-ion
  Czas pracy: ok. 3 godzin na pełnym ładowaniu
  Złącze ładowania: 5V, 500mA

  Warunki pracy: temp. 10 – 30°C, wilgotność względna (RH) 30 – 80%
  Właściwości czujników wg typu.
  Rodzaj czujnika (typ 1): elektrochemiczny
  Zakres (typ 1): 0 – 20 ppm
  Dokładność (typ 1): 15%
  Rodzaj czujnika (typ 2): półprzewodnikowy
  Zakres (typ 2): 10 – 1000 ppm
  Dokładność (typ 2): 15%
  Zawartość zestawu:
  – Urządzenie OCT-3 PRO
  – Sonda do pomiaru niskich stężeń 0 – 20 ppm.
  – Sonda do pomiaru wysokich stężeń 10 – 1000ppm.
  – Kabel mini USB
  – Ładowarka 5V
  Gwarancja: 24 miesiące
  Produkt nowy