Informacja

Ozonowanie kurników

Usługa ozonowania

Usługa ozonowania kurników ma na celu wyeliminowanie z obiektów hodowlanych wirusów, grzybów oraz bakterii mogących zagrozić  hodowli zwierząt lub mieć ujemny wpływ na ich prawidłowy rozwój. Ozonowanie ma również na celu usunięcie chemicznych pozostałości po wcześniejszych zabiegach mycia i dezynfekcji obiektów. 

Podana cena dotyczy 1h ozonowania
Dojazd dodatkowo płatny 1 zł za kilometr

Link do filmu promocyjnego

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

wycena idywidualna

615,00 zł brutto

500,00 zł netto

615,00 zł za 1 godzinę ozonowania

 • Usługa ozonowania kurników ma na celu wyeliminowanie z obiektów hodowlanych wirusów, grzybów oraz bakterii mogących zagrozić  hodowli zwierząt lub mieć ujemny wpływ na ich prawidłowy rozwój. Ozonowanie ma również na celu usunięcie chemicznych pozostałości po wcześniejszych zabiegach mycia i dezynfekcji obiektów. 

  Ozon atakuje i utlenia ściany komórkowe organizmów oraz niszczy patogeny. Największymi zaletami dezynfekcji ozonem zalet dezynfekcyjnych można zaliczyć jego silne i szybkie działanie na bakterie chorobotwórcze, jak: Salmonella, E. Coli, Cryptosporidium, Clostridium. Wykazuje on także duże zdolności unieszkodliwiania spor, cyst i innych mikroorganizmów.

  Ozon w wysokim stężeniu dzięki swoim właściwością utleniającym i penetrującym ma wpływ na częściową lub całkowitą eliminacje szkodników występujących na obiektach takich jak : pleśniakowiec lśniący, ptaszyniec kurzy, roztocza, karaczany i nierzadko myszy. (efekt zależny od czasu i ilości zabiegów)

  Dzięki zastosowaniu najwydajniejszego w Polsce mobilnego generatora ozonu, zaprojektowanego do pracy w trudnych warunkach  możemy wykonać prawidłową usługę dezynfekcji kurnika lub innych obiektów wielkokubaturowych.

  Czas zabiegu:  Zabieg ozonowania na kurniku trwa od 2 do 8 godzin i jest uzależniony od kubatury obiektu.

  Sposób wykonania: Miejsce wykonania zabiegu jest wskazywane przez osobę zamawiającą zabieg.

  Gwarancja:  Firma OZONPOLSKA.PL  gwarantuje skuteczność swojego zabiegu dzięki wyspecjalizowanej kadrze z dużym doświadczeniem i wiedzą teoretyczno-praktyczną na temat powyższych zabiegów.

  Zasięg:  cała Polska

  Termin wykonania:  podejmujemy działanie 24 godziny po otrzymaniu zamówienia od klienta, w celu ustalenia czasu i miejsca zabiegu.

  Cena usługi:  Cena usługi jest ustalana indywidualnie i jest uzależniona od wielkości obiektu oraz  specyficznych uwarunkowań.

   

  Jak zamówić:  

  OZONPOLSKA.PL

  Jacek Nowak

  biuro@ozonpolska.pl


  tel.+48 601 710 743