Informacja

Ozonowanie magazynów, ozonowanie pomieszczeń

Usługa ozonowania obiektów wielkokubaturowych ma na celu zmniejszenie lub całkowite wyeliminowanie niepożądanych zapachów oraz neutralizacje bakterii i zarodników grzybów.

Zabieg polega na wtłoczeniu do obiektu dużej dawki ozonu o stężeniu biobójczym oraz na działaniach wspomagających ten proces.

Podana cena dotyczy 1h ozonowania

Dojazd dodatkowo płatny 1 zł za kilometr

Link do filmu promocyjnego

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

wycena idywidualna

553,50 zł brutto

450,00 zł netto

1 107,00 zł za 2 godzinę ozonowania

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 2

 • Ozonowanie obiektów przemysłowych

  Zajmujemy się ozonowaniem różnych pomieszczeń, w tym biurowych czy magazynowych. Zabieg wykonywany jest, przy wykorzystaniu ozonu o odpowiednim stężeniu. Czas jego realizacji zależy przede wszystkim od powierzchni budynku. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, które zawsze są wykonywane przez wyspecjalizowaną kadrę z wieloletnim doświadczeniem.

  Ozonowanie obiektów stało się w ostatnim czasie bardzo popularnym zabiegiem dezynfekującym. Jest on wykonywany zarówno na mniejszą skalę np. w samochodach, jak i w ogromnych halach.

  Taka metoda czyszczenia jest szeroko wykorzystywana w przemyśle, z racji bezpieczeństwa i wyjątkowej skuteczności. Jedynym produktem ubocznym pozostającym po zabiegu jest tlen. Urządzenia generujące ozon pozwalają na usunięcie z powietrza wszelkich bakterii, wirusów, grzybów, a także nieprzyjemnych zapachów.

  Kluczowe w przeprowadzeniu skutecznej dezynfekcji jest odpowiednio dobrane stężenie ozonu do wielkości obiektu. Z tego powodu, wykorzystujemy specjalistyczne, wysokiej klasy maszyny. Nasze usługi są skuteczne i do tego niedrogie - zapraszamy do kontaktu.

  Czas zabiegu: Zabieg ozonowania obiektu może trwać od 2 do kilkunastu godzin i jest uzależniony od kubatury i specyfiki obiektu oraz problemów

  Sposób wykonania: Miejsce wykonania zabiegu jest wskazywane przez osobę zamawiającą zabieg.

  Gwarancja: Firma OZONPOLSKA.PL gwarantuje skuteczność swojego zabiegu dzięki wyspecjalizowanej kadrze z dużym doświadczeniem i wiedzą teoretyczno-praktyczną na temat powyższych zabiegów.

  Zasięg: cała Polska

  Termin wykonania: podejmujemy działanie 24 godziny po otrzymaniu zamówienia od klienta, w celu ustalenia czasu i miejsca zabiegu.

  Cena usługi: cena usługi jest ustalana indywidualnie i jest uzależniona od wielkości obiektu oraz  specyficznych uwarunkowań.

  Jak zamówić: OZONPOLSKA.PL

  Jacek Nowak

  biuro@ozonpolska.pl

  tel.+48 601 710 743