Informacja

Promocje

Oczyszczcz powietrza  

Oczyszczcz powietrza

Oczyszczacze powietrza Elixair

Wysokiej jakości oczyszczacze powietrza do nawet najbardziej wymagających wyzwań. Elixair usuwa do 99,8% zanieczyszczeń i małych cząstek.
Oczyszczcz powietrza  W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • Oczyszczacz filtrowy

    Sercem oczyszczaczy powietrza filtrowych jest jeden lub kilka filtrów przez które jest przepuszczane powietrze którym następnie oddychamy w naszych pomieszczeniach. Ich dużą zaletą jest prosta budowa i niska cena zakupu lecz należy pamiętać, że późniejsza eksploatacja wymaga zakupu i wymiany filtrów na nowe.

  • Elektrostatyczny

    Główną cechą oczyszczacza elektrostatycznego jest brak filtrów wymiennych których rolę przejął element elektrostatyczny który wystarczy przemyć wodą lub specjalnym preparatem zmywającym kurz. Brak wkładów filtrujących umożliwia swobodny przepływ powietrza który jest stały przez cały okres użytkowania tego rodzaju urządzeń.

  • Jonizatory powietrza

    Jonizator usuwa z powietrza zanieczyszczenia, nasyca powietrze jonami i przywraca równowagę między jonami dodatnimi a ujemnymi. Pomieszczenia, w których jest dużo urządzeń elektrycznych, może być przepełnione jonami dodatnimi. Te z kolei przyciągają niekorzystne dla naszego zdrowia kurz, grzyby, wirusy, bakterie oraz wiele innych alergenów.