Generatory ozonu przedmuchowe zasilane powietrzem 

Generatory ozonu przedmuchowe zasilane powietrzem
Generatory ozonu przedmuchowe zasilane powietrzem

Generatory ozonu przedmuchowe, zasilane powietrzem atmosferycznym to podstawowa grupa generatorów ozonu. W tym rodzaju generatorów ozonu silny strumień powietrza przepływa przez elektrody wyładowcze znajdujące się w tunelu ozonowym. Ten sam strumień powietrza chłodzi elektrody, dostarcza tlen niezbędny do reakcji chemicznej w której powstaje ozon, oraz transportuje wyprodukowany ozon z generatora  do ozonowanego pomieszczenia. Wyprodukowany w ten sposób ozon jest wystarczający do zastosowań ogólnych jak:  odgrzybianie, usuwanie nieprzyjemnych zapachów, wirusów, bakterii, patogenów itp.

Ozonatory powietrza samochodowe

Właściwie dobrany poziom stężenia ozonu działa zabójczo na bakterie, unicestwia roztocza, likwiduje pyłki roślin.

Nie jest przypadkiem fakt, że nawet najbardziej zagorzali zwolennicy czystości wnętrza samochodu nie są w stanie samodzielnie usunąć szkodliwego środowiska drobnoustrojów, metali ciężkich i alergenów, zwłaszcza w układzie klimatyzacji. Osiągnięcie czystego powietrza, a więc wolnego od szkodliwych dla naszego zdrowia elementów, jest możliwe poprzez oferowane ozonatory samochodowe, których działanie nie dość, że jest bezpieczne, to eliminuje konieczność demontowania elektroniki czy usuwania pokrowców i dywaników. Produkowane przez nas samochodowe generatory ozonu znakomicie wpisują się w oczekiwania właścicieli aut osobowych i ciężarowych nie tylko pod kątem zdrowego powietrza, ale również cen, które mogą być atrakcyjne zarówno dla przedsiębiorstw transportowych, serwisów samochodowych, myjni, jak i osób indywidualnych, chcących zadbać o własną przestrzeń mieszkalną czy wnętrze jachtu. Co więcej, ozonatory powietrza samochodowe naszej produkcji doskonale spełnią kryteria firm sprzątających, a także hoteli dysponujących własnym personelem.

Generatory ozonu przedmuchowe zasilane powietrzem Jest 19 produktów.

Podkategorie

  • Generatory ozonu...

    Ozonowanie w aucie ma na celu zmniejszenie lub wyeliminowanie ilość bakterii chorobotwórczych oraz zarodników grzybów które znajdują się w naszym pojeździe ze względu na sprzyjające im warunki. Ozonowanie kabin pojazdów oraz układów przewietrzania samochodu należy dezynfekować jak najczęściej, zaleca się to robić co 60 dni lub co 30 w sezonie letnim ze względu na ciągłe stosowanie klimatyzacji.

    DS 7 lub DS 14 (w pozycji na 7g/h) DS 7 jest najsłabszym generatorem z rodziny DS. który nadaje się do ozonowania kabin pojazdów. W tym celu umieszczamy generator w kabinie w takim miejscu aby wlot nie był niczym zasłonięte oraz wylot miał co najmniej 30cm do przeszkody. Uruchomić pojazd /włączyć klimatyzacje na minimalną temperaturę/ nadmuch na 60% mocy /obieg zamknięty/ nadmuch na szybę. Ustawić czas na urządzeniu na 30min/włączyć generator/opuścić kabinę i zamknąć szczelnie pojazd.

    Po zabiegu otworzyć drzwi pojazdu i wietrzyć przez minimum 10min. DS 14 lub DS 32 w pozycji 14g/h ozonować przez 20min. Pojazdy można ozonować również metodą z generatorem ozonu na zewnątrz poprzez rurę elastyczną. Takie rozwiązanie umożliwiają generatory ozonu oznaczone literką "R" w nazwie.

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów