Informacja

Promocje

Ozonowanie pokoi hotelowych

Zabieg ozonowania to niezwykle skuteczny sposób na usuwanie zapachów w hotelach, pensjonatach czy gospodarstwach agroturystycznych. Ozon pozwala też skutecznie pozbyć się z powietrza wszelkich roztoczy, bakterii, grzybów czy wirusów, które unoszą się w pomieszczeniu. Dzięki temu można zapewnić gościom komfortowe i bezpieczne warunki w trakcie pobytu na terenie obiektu.

Zwłaszcza hotel szczycący się wysoką jakością świadczonych usług, powinien zainwestować w ozonowanie pomieszczeń. Odwiedzający i goście często zmagają się z grypą czy przeziębieniem, przez co zarazki unoszą się w powietrzu nawet kilka dni po wymeldowaniu. Samo sprzątanie, nawet najbardziej gruntowne, nie będzie w takiej sytuacji wystarczające. Dzięki ozonowaniu pokój będzie sterylnie czysty i gotowy na przyjęcie kolejnych rezydentów. Hotele regularnie korzystające z ozonu są też bardziej przyjazne dla alergików, dla których drobne roztocza i pyłki są niezwykle groźne.

Do skorzystania z ozonatorów powietrza zachęcamy również w przypadku pomieszczeń przeznaczonych dla palaczy. Nawet osoby lubiące palić papierosy oczekują od pokojów hotelowych czystości i przyjemnego zapachu. Generator ozonu skutecznie pozbywa się pozostałości dymu papierosowego z mebli, zasłon oraz dywanów. Zabieg nie ogranicza się jednak wyłącznie do samego pomieszczenia. Z pomocą generatora przemysłowego można też oczyścić system klimatyzacji, dzięki czemu bakterie i odory nie będą cyrkulować po całym obiekcie.

Nie ma skuteczniejszego sposobu na pozbycie się nieprzyjemnych zapachów z pokoju hotelowego niż ozonowanie. Zabieg zapewnia czystość i sterylność, co jest ważne zwłaszcza w przypadku bardziej wrażliwych gości. Ozon można wykorzystać nie tylko w noclegowniach. Warto korzystać z niego regularnie również we własnym domu. Sprawdzi się także we wszelkich obiektach przemysłowych, takich jak hale produkcyjne, magazyny itp. Aby dowiedzieć się więcej na temat samej procedury, zachęcamy do zapoznania się z informacjami dostępnymi na stronie naszego sklepu.