Informacja

Kilka słów o nas

Firma Blue Planet została założona w roku 2011 w celu budowy i sprzedaży generatorów ozonu.

Zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją innowacyjnych systemów ozonowania powietrza oraz wody. Produkujemy generatory ozonu (ozonatory) dla dużych firm produkcyjnych i handlowych jak również dla mniejszych serwisów klimatyzacji, serwisów samochodowych, myjni, firm sprzątających, firm osuszających budynki, firm z branży DDD.

Dlaczego my?

To co nas wyróżnia wśród innych firma to jakość i wydajność naszych urządzeń, jak również profesjonalne i indywidualne podejście do każdego Klienta. Klienci decydując się na zakup naszych ozonatorów, pokazują, że ufają nie tylko naszym maszynom, ale też naszym pracownikom. Po wielu latach produkcji udowodniliśmy, że nasze generatory ozonu są nie tylko estetyczne i wydajne ale co najważniejsze, bezawaryjne.

Wysoka jakość naszych urządzeń

Wysoką jakość naszych generatorów ozonu potwierdza długoletnia współpraca z naszymi klientami którymi są placówki badawcze między innym Instytut Chemii i Techniki Jądrowej w Warszawie, Wojskowy Instytut Chemii i Radiometrii, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, Hamilton Poland oraz wiele znanych i czołowych firm jak np.: Nestle, ORLEN, Lotos S.A. , Linde Gaz , Wojskowe Zakłady Elektroniczne, Philip Morris, PKP Cargo S.A. , Przewozy Regionalne, Lasy Państwowe, Hermes, DanHatch Poland S.A. , Wrocławski Park Wodny S.A. , Aqua S.A.

Zaopatrujemy w urządzenia do ozonowania Wojsko Polskie, agendy rządowe, spółki skarbu państwa, jednostki samorządowe, domy pomocy społecznej, szkoły, przedszkola i żłobki.