Kilka słów o nas

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem w produkcji nowoczesnych i wyjątkowych urządzeń ozonujących. Zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją innowacyjnych systemów ozonowania powietrza, wody oraz dezynfekcji pomieszczeń, ciągów wentylacyjnych, urządzeń klimatyzacyjnych i chłodni. Współpracujemy i zaopatrujemy w systemy ozonujące przedsiębiorstwa produkcji rolnej i spożywczej a w szczególności dla przechowalnictwa owoców i warzyw w chłodniach stacjonarnych i mobilnych oraz dla przemysłu mięsnego. Produkujemy generatory ozonu (ozonatory) dla serwisów klimatyzacji, serwisów samochodowych, myjni, firm sprzątających, firm osuszających budynki, firm z branży DDD.

Oferujemy swoim klientom najlepszej jakości ozonatory. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę innowacyjnych generatorów ozonu dla różnych zastosowań, urządzeń i akcesoriów pomocniczych od węży do wentylatorów wspomagających proces ozonowania, akcesoria BHP, urządzenia pomiarowe oraz urządzenia sterujące dla generatorów ozonu. Realizujemy zamówienia specjalne, służymy pomocą przy wyborze sprzętu oraz sposobu ozonowania.

Dlaczego my?

To co nas wyróżnia wśród innych firma to jakość i wydajność naszych urządzeń, jak również profesjonalne i  indywidualne podejście do każdego Klienta.

Klienci decydując się na zakup naszych ozonatorów, pokazują, że ufają nie tylko naszym maszynom, ale też naszym pracownikom. Jak się niedawno okazało, generatory ozonu produkcji Blue Planet cechuje wysoki wskaźnik wydajności. Dowiedzieliśmy się o tym dzięki specjalistycznym badaniom przeprowadzonym w zakładzie badawczym Eko-Serwis w Bielsku-Białej. Sprawdzono tam funkcjonowanie naszych generatorów ozonu DS. 14, DS. 32 i DS. 64. Osiągnięte wyniki stawiają nas na równi ze znacznie bogatszymi i bardziej znanymi firmami z innych krajów.

Wysoka jakość naszych urządzeń

Mamy zaszczyt poinformować klientów Blue Planet o badaniach naszych urządzeń przeprowadzonych w renomowanym zakładzie badawczym EKO-SERWIS. Zakład Badawczy EKO-SERWIS sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku Białej posiada odpowiednie akredytacje, atestowane urządzenia badawcze oraz wyspecjalizowaną kadrę pracowników naukowych.

Wyniki badań potwierdzają wysoką wydajność naszych topowych modeli generatorów ozonu DS. 14 /DS. 32 /DS. 64. Badania obrazują parametry tak potrzebne do przeprowadzenia prawidłowej dezynfekcji powietrza oraz przedmiotów znajdujących się w obszarze działania ozonu.

Produkowane przez nas urządzenia są jednymi z najwydajniejszych na świecie w klasie mobilnych generatorów ozonu.

Sprawozdanie z przeprowadzonych badań wybranych generatorów ozonu jest do Państwa dyspozycji poniżej. Plik można pobrać w formacie PDF i wydrukować aby okazać się dokumentem potwierdzającym wydajność urządzeń firmy Blue Planet.

Zapraszamy do zapoznania się ze sprawozdaniem.